İcra Müdürlüğü

İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı Offline + Online


Başlangıç Tarihi -
Eğitim Tipi Canlı Kayıttan
Ders Saati 270+270+40

2021 Yılı İcra Müdür Yardımcılığı Offline + Online Eğitim Seti İçeriği


Online Canlı Dersler 270 saat + 40 saat
Offline (video) Dersler 270 saat + 40 saat + 297 saat (2020 videoları)


Eğitim Tanıtım Videoları
PROGRAM DAHİLİNDE ÜCRETSİZ VERİLECEK YAYINLAR


 • Yetki - İcra Müdürlüğü ve Müdür Yardımcılığı Sınavına Hazırlık Ders Notları ve Mevzuat Kitabı
 • Yetki İcra Müdürlüğü Soru Bankası
 • Yetki – İcra Müdürlüğü Şematik Ders Notları
 • İcra Müdürlüğü Dijital ders notları (pdf formatında sistemden erişimi sağlanacaktır)


2x Çift Dönem Eğitim Nedir?


Şubat ayından sınava kadar offline (video set) icra müdür yardımcılığı eğitimini sınırsız olarak izleyebiliyorsunuz, temmuz ayında eğitim online (canlı) olarak başlıyor ve kasım ayına kadar devam ediyor.

Şubat ayından kasım ayına kadar hem 2020 videolarına hem de 2021 yılında yapılan canlı eğitimin videolarına sınav tarihine kadar sınırsız olarak ulaşabiliyorsunuz.

Çift Dönem programına kayıt olan öğrencilerimize yetki yayıncılık soru bankası, konu anlatımı, şematik notlar hediye ediliyor ve ücretsiz kargolanıyor.

Çift Dönem programında kitap setlerini 1 kez alma hakkınız bulunuyor. İster şubat döneminde kitap setini alabiliyor ister daha güncel olma ihtimali nedeniyle temmuz döneminde alabiliyorsunuz.Neden 2x Çift Dönem Eğitim?


Sınavın kasım döneminde olması durumunda haziran ayına kadar aldığınız offline video seti ile çok önemli bir temel oluşturuyorsunuz ve temmuz döneminde ikinci kez canlı ve video eğitim alarak oluşturduğunuz temeli pekiştiriyorsunuz.

Temmuz ayına kadar eğitimin tamamına katılamasanız da temmuz ayında her şeye sıfırdan başlayacak bir arkadaşınıza göre avantajlı başlıyorsunuz.Tek dönemde sınavı kazanabilir miyim, çift dönem kazanmak için şart mıdır?


Bir dönem eğitim ile bu sınavı kazanabilecek birçok arkadaşımız var ancak aranızda çift dönem avantajı ile bu sınava hazırlanması gereken birçok arkadaşımızın olduğunu unutmayın. Peki siz onlardan birimisiniz işte tam burada avantajlı durum devreye giriyor. Tek dönem ile çift dönemde fiyat farkı koymayarak çift dönem eğitimden herkesin yararlanabilmesini sağlamaya çalıştık.

İlk olarak temel oluşturma dönemi ve sonrasında ikinci pekiştirme dönemiyle kesinlikle tek döneme göre daha fazla fayda elde edeceksiniz.Çift dönem kampanyasında kontenjan sınırı var mıdır belli bir süre ile sınırlı mıdır?


Mevcut kadromuzdan ve kalitemizden taviz vermemek adına kadromuzdaki hocalarımızın programları nedeniyle belli sayıda grup açabiliyor ve her gruba belli sayıda öğrenci alabiliyoruz. Bu nedenle çift dönem kampanyası bu dönem için alabileceğimiz öğrenci sayısına ulaştığımızda sona erecektir.Neden Yetki Uzem'de İcra Müdürlüğü Kursu?


 • Yetki Uzem, 18 yıllık Ankara Yükseliş Kariyer ve Yetki Yayıncılık güvencesiyle katılımcılarına eğitim vermektedir.
 • Yetki Uzem'de Ankara Yükseliş Kariyerin örgün ve yazar kadrosundan eğitim alırsınız.
 • Derslerin işlenişi, programın ilerieyişi ve canlı derslerin hızlıca sisteme yüklenmesi profesyonel bir kadro tarafından takip edilir. Canlı dersi kaçırmanız durumunda hemen ertesi gün bir gün önceki canlı dersi videosuna ulaşabilirsiniz.
 • Alınan eğitimde ses ve görüntü kalitesinin de en iyisine ulaşırsınız.
 • Sadece en kaliteli eğitimi sizlere ulaştırmakla kalmıyor rehberlik ve motivasyon anlamında da sizlere destek oluyoruz.
 • Yetki uzem öğrencilerini asla unutmaz: Bir kez öğrencisi olursunuz ve sonrasında aynı veya farklı bir eğitim paketi almak istediğinizde size özel indirim yapılır.
 • Yukarıda avantajlarını bahsettiğimiz çift dönem eğitimi dışında kamp eğitimi de ücretsiz olarak size sunulur.


PROGRAM DAHİLİNDEKİ DERSLER ve ÖĞRETİM KADROSU


Ders Adı Eğitmen
Türk Ticaret Hukuku Hüseyin Bilgin
İcra İflas Hukuku Hüseyi Bilgin - Emin Kalkan
Harçlar Kanunu - BAM Şükrü Öznomen
Damga Vergisi Kanunu - Katma Değer Vergisi Kanunu Şükrü Burak Arafat
Medeni Usul Hukuku - Tebligat Kanunu ve Yönetmeliği Hüseyin Bilgin
Borçlar Hukuku Elif Kendüzler
Temel Yurttaşlık Bilgisi Metin Aydın
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Türk Kültür ve Medeniyetleri Hakan Dede
Matematik Fatih Atak
Türkçe Ferhat Hoca

2.100₺ Yerine 1.000₺
%52.3 İndirim ile birlikte

Top