Yabancı Dil

Online Yds Yökdil Sosyal 2022


Başlangıç Tarihi 14/11/2021
Eğitim Tipi Canlı
Ders Saati 240

GARANTİLİ YDS+YÖKDİL SOSYAL KURSU (TÜRKİYE’DE İLK VE TEK)


YETKİ UZEM GARANTİLİ YDS+YÖKDİL SOSYAL İLKBAHAR GRUBU


Ders Saati: 240 SAAT (CANLI + KAYITTAN)
Eğitim Ücreti: 3.250₺ yerine 2.100₺
Program Başlangıç Tarihi: 14 Kasım 2021
Program Bitiş: ÖSYM henüz 2022 sınav takvimini açıklamadığından program bitiş tarihi, sınav tarihi açıklandıktan sonra güncellenecektir. Sistem sınavın olduğu güne kadar açık kalacaktır.

Programda Kaç Gün Ders Yapılması Planlanmaktadır?

Ders Günleri: Pazar ve Çarşamba Günleri

Ders Saatleri: 19:00-22:00 Arası

Gerekmesi durumunda ek ders konulabilir.


Program Dahilinde Kargo İle Ücretsiz Gönderilecek Yayınlar

 1. YDS STRATEJİLERİ
 2. YDS SORU BANKASI
 3. YDS KONU ANLATIMI
 4. DİJİTAL KAYNAKLAR (KELİME EZBERİ PDF, HAFTALIK KONU TEKRARI PDF, HAFTALIK ÖDEVLENDİRME VE EXERCISE PDF.)

Ders İçeriği Nedir?

YDS eğitimimiz toplamda 240 ders saatlik, her dil seviyesine uygun TEMEL+ORTA+İLERİ şeklinde ilerlemektedir. Öğrencilerimize garanti ettiğimiz 70 puan hedefini elde edebilmeleri için 240 ders saatlik online eğitimimize düzenli olarak katılmaları gerekmektedir. Derslerimiz öğrencilerimizi sıfırdan doğru bir şekilde hazırlayabilmek adına bütün YDS içeriğini kapsamlı bir şekilde içerir. Öğrencilerimiz haftada iki gün pazar ve çarşamba olmak üzere 19:00-22:00 saatleri arasında online olarak derse katılırlar. Derslerin haricinde öğrencilerimizin olduğu gruplardan, öğrencimizin dil edinim sürecine göre haftalık ders çalışma programı ve ödevlendirmeler oluşturulur. Ayrıca verilmiş olan kaynakların haricinde ders dışında da tekrar yapılabilmesi adına her hafta pdf ve kelime desteği sağlanır. Öğrencilerimizin sınav stresini daha aza indirgemek adına rehberlik hocası gözetmenliğinde çalışmalar yapılır.


Eğitim Kadrosu

Recai Hoca

Cihan Hoca


Kampanya 1


Aşağıdaki şartların taşınması durumunda belirtilen indirimler 2.100 TL üzerinden uygulanır ve indirimlerin karşısında belirtilen fiyatlara düşmüş olur. (Örneğin not ortalamanız 3.50 ve üstü ise %50 indirimden yararlanabilirsiniz ve fiyat 1050 TL’ye düşer.)

Not ortalaması 2.50 ve 3.00 arası olanlara %30 indirim: 1.470 TL

Not ortalaması 3.00 ve 3.50 arası olanlara %40 indirim: 1.260 TL

Not ortalaması 3.50 ve üstü olanlara %50 indirim: 1.050 TL

Kampanya 2


600 TL kayıt esnasında yatırılır kalan 1.500 TL ise 70 puan ve üzeri sınav sonucuna göre alınır 70 puan alınmadığı takdirde 1.500 TL tahsil edilmez.

GARANTİLİ YDS+YÖKDİL SOSYAL NEDİR?
 • GARANTİLİ YDS+YÖKDİL SOSYAL UZAKTAN EĞİTİM GİRİŞ ÜCRETİ, YAYIN ÜCRETİ VE EĞİTİM ÜCRETİ OLARAK AYRILMAKTADIR.
 • YDS+YÖKDİL SOSYAL TOPLAM ÜCRETİ 2100 TL’DİR.
 • ÖĞRENCİDEN UZAKTAN EĞİTİM GİRİŞ ÜCRETİ OLAN 600 TL PEŞİN OLARAK ALINIR.
 • EĞİTİM VE KİTAP ÜCRETİ OLAN 1600 TL, KURS BAŞLADIKTAN SONRA YAPILACAK İLK YDS’DE 70 VE ÜZERİ ALMANIZ DURUMUNDA TAHSİL EDİLECEKTİR.70 VE ÜZERİ PUAN ALAMAMANIZ DURUMUNDA BAŞKA HERHANGİ BİR ÜCRET TAHSİL EDİLMEYECEKTİR.
 • DİKKAT: 1500 TL’LİK KISIM 2 DURUMDA TAHSİL EDİLMEZ;
  1. SINAVA GİRİLMEMESİ DURUMUNDA
  2. YDS YA DA YÖKDİL SOSYAL’DEN 70 VE ÜZERİ PUAN ALINAMAMASI DURUMUNDA
GARANTİLİ YDS+YÖKDİL SOSYAL KURSUNA NASIL KAYIT OLUNUR?
 • [email protected] mail adresine 2100 TL’lik YDS+YÖKDİL Sosyal Online kursuna kayıt olduğunuzu ve ilgili sınavdan 70 puan ve üzeri almanız durumunda 1500 TL’lik kısmı Yetki Uzem’e vereceğinizi belirten bir ses kaydı veya yazılı beyan ve mailde belirttiğiniz isme ait kimliğin ön yüzünün resmini yollayınız. Mail size ait devamlı kullandığınız mail adresi olmalı. (Mail atılacaklar: ses kaydı veya yazılı beyan + kimlik ön yüzü)
 • Gönderdiğiniz mail sonrasında size bir kod gelecektir bu kod ile 600 tl’ ye kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Mail için örnek metin: “Adım ……………. Yetki Uzem’in 2100 TL’lik YDS+YÖKDİL Sosyal Online Kursuna kayıt olmam durumunda ve YDS ya da YÖKDİL Sosyal sınavından 70 ve üzeri puan almam durumunda 1500 TL’lik kısmı Yetki Uzem’e vereceğimi taahhüt ederim.”


YDS kursu online olarak son yıllarda çok yoğun biçimde talep edilmektedir. YDS kurs fiyatları 2021 yılında belli oranda yükselmekle birlikte, online eğitim olarak örgün eğitime göre daha uygun bulunmaktadır. YDS kursları Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerde daha yoğun bulunmakla birlikte ülkemizdeki birçok ilde örgün olarak ulaşılabilmektedir. YDS, YÖKDİL tarihleri her yıl ÖSYM tarafından sınavdan belli bir süre önce ilan edilmektedir. YDS, YÖKDİL online kurs önerileri kelimesi, sınav ilanı geldikten sonra en çok aranan cümleler arasındadır. YDS canlı derslerin kalitesi, YDS online denemelerin sayısı bir kurs için kalitesini gösteren önemli etkenlerdendir.

İngilizce kursu ile YDS kursu birbirine karıştırılmaktadır. Kısmi olarak aynı olmakla birlikte İngilizce kursları genel İngilizcenin öğrenilmesi, konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerileri açısından eğitim verirken; YDS, YÖKDİL kursları sınav taktikleri, kelime ve test stratejileri açısından ön plana çıkmaktadır.

YDS ( Yabancı Dil Sınavı ) Rusça, Almanca, Arapça gibi birçok dilde yapılmakla beraber en yaygın ve en çok katılım olan YDS, YDS İngilizce testidir.

3.250₺ Yerine 2.100₺
%35.3 İndirim ile birlikte

3.250₺ Yerine 2.100₺

Top