Yetkiuzem.com

2002’den bu yana kurs ve yayınevi olarak sürdürdüğümüz kurumumuz yükseliş kariyer ve yetki yayıncılık binlerce öğrenciyi hakimlik, kaymakamlık, kpss, dgs, ales, icra müdürlüğü ve kurum sınavları gibi birçok alandaki sınavlara hazırlamış ve başarılarının altına imza atmıştır.

Yetki uzem, sınavlara hazırlanan öğrencilerin sınava hazırlık sürecinde en doğru ve güncel bilgiye en hızlı şekilde en uygun fiyata ulaşması amacıyla kurulmuştur.

20 yıla yaklaşan örgün kurs ve yayıncılık tecrübemizin uzaktan eğitim kurslarımıza aktarılmasıyla sınav kazandırmaya devam ediyoruz. Canlı dersler ile Ankara’nın en iyi kadrosunu evlerinize taşıyoruz. Uzaktan verdiğimiz eğitimin kalitesini yetki kaynakları ile perçinliyoruz. Türkiye’de ilk sloganıyla yola çıktığımız süper hızlı tekrar kitaplarımızın içeriğini ezberleten ders videoları ile destekliyoruz. Ezberleten videoları derste uzun uzun işlenen derslerin tekrarı açısından mucizevi bir etkiye sahiptir. Dersi tekrar tekrar dinleyerek zaman kaybedebilen öğrencilerimize özet niteliği taşıyan bu videolarla çok kısa süre içinde dersi tekrar etme imkanı sunuyoruz. Ders anlatımlarının önemli bir kısmını işitsel ve görsel ağırlığı açısından şematik olarak yapıyoruz ve bu notlarımızı tüm öğrencilerimize kitap olarak kargoluyoruz. Kurumumuz bünyesindeki yayınevimizin ilgili kursa ilişkin kitapları da uzaktan eğitim öğrencilerimize ücretsiz olarak kargoluyoruz.

Ankara’daki kurumumuza ulaşarak hakimlik sınavına ya da başka bir sınava hazırlandığını söyleyerek iyi bir uzaktan eğitim arıyorum yardımcı olabilir misiniz diyen değerli arkadaşlarımıza kendi uzaktan eğitimimiz olan yetki uzemle destek oluyoruz.


Neden Yetkiuzem

Alanında en iyi hocalar ve yayınların profesyonel bir uzaktan eğitim sistemi ile birleştiği yerde dershaneyi evinize, bilgisayarınıza, telefonunuza getiriyoruz.


Misyonumuz

Her geçen gün kendini yenileyerek var olan öğrenci memnuniyetini ve başarı yüzdemizi her yıl arttırmak.


Vizyonumuz

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en memnun olunan uzaktan eğitim platformu olmak.

Top